Бюро переводов в Киеве

Весілля - найкраща пора


Щоб почати першу сторінку другого розділу потрібно вибрати ресторан для святкування. Ми до ваших послуг: 4 зали відкриють вам широко двері, у першому залі під назвою 17 вік вас атмосфера поверне у старовинний камінний вік. В цьому залі можна святкувати в швейцарському, вінтажному стилі. Стиль Прованс також полюбляє цей зал.

 

Повільно наближаємось до меншої зали, що знаходиться також на першому поверху ресторан. Ця зала відкриває український стиль, еко-стиль. Зала вміщує 30 чоловік.

 

Ресторан дубки киев        

 

Піднімаючись по сходам оздоблених металевою ковкою Вам відкриє свої двері Венгерський зал де можна відсвяткувати своє весілля у стилі рустик, бохо, Тіфані, або ж у стилі старовинний венгерський шик. Зала розрахована на 50 чоловік.

 

Від венгерського залу ми крокуємо до самої найбільшої банкетної зали. В цій простій залі, яка вміщує 150 осіб можна просто творити різні стилі. Це можливо і стиль принцесс, і американський, і рустиковий стиль. А ще й цей зал знаменитий тим, що в 1972-78 році в ньому співала сама Любов Успенська. Сцена так і просить стилю 70-80х.

 

Раді вам допомогти привідкрити першу сторінку вашого другого розділу.